واحد سخت افزار و الکترونیک

هدف از واحد سخت افزار و الکترونیک  طراحی و تولید سیستم های الکترونیکی مبتنی بر بوردهای توسعه یافته می باشد. از توانایی های این واحد می توان به  طراحی و ساخت  سیستم های بلادرنگ مبتنی بر  بوردهای توسعه یافته،  طراحی و پیاده سازی کنترلرهای صنعتی و نیمه صنعتی، طراحی و ساخت سیستم های اتوماسیون صنعتی و ساخت ، بهینه سازی ، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات اندازه گیری ، ابزاردقیق و كنترلی اشاره کرد.

امروزه یکی از اساسی ­ترین نیازهای بازار تولید سیستم­ های بلادرنگ مبتنی بر بردهای توسعه داده شده از قبیل ARM، DSP و غیره می­ باشد، از مزایای استفاده از این سیستم­ ها بجای کامپیوتر، می­توان علاوه بر کاهش هزینه ی تولید، به حداقل رساندن مشکلات سخت­افزاری، نرم­ افزاری و سیستم ­عاملی این سیستم ­ها نسبت به کامپیوترها و پردازش سریع تر نام برد.

واحد سخت افزار و الکترونیک این شرکت هوشمند پرداز آیریک با به کارگیری کارشناسان و نیروهای مجرب در حوزه طراحی و ساخت ادوات الکترونیکی، سعی در طراحی و تولید سیستم­ های الکترونیکی مبتنی بر بردهای توسعه یافته نموده است. امید است با بهره­ گیری از تخصص و تجربیات افراد متخصص در این حوزه گام بلند و موثری در جهت ارتقا و کاربرد سیستم­ های تخصصی برداشته شود.

توانایی  واحد سخت افزار و الکترونیک :

  • طراحی و ساخت  سیستم های بلادرنگ مبتنی بر بوردهای توسعه یافته
  • طراحی و پیاده سازی کنترلرهای صنعتی و نیمه صنعتی
  • طراحی و ساخت سیستم های اتوماسیون صنعتی
  • ساخت ، بهینه سازی ، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات اندازه گیری ، ابزاردقیق و كنترلی